The Umbrella Academy
powrót do forum 2 sezonu

Nie da się gościa nie kochać, a jego pijackie teksty zawsze uderzają w sedno, świetnie zbalansowana postać.

stalkerowsky

Na uwagę zasługują jeszcze Diego i Allison (w końcu są wyraziści i na swój sposób coraz bardziej skomplikowani, wcześniej on był tylko macho z niekontrolowanym gniewem, a ona diwą z problemami w małżeństwie, teraz oboje mają za co walczyć), nie przepadałam za nimi w pierwszym sezonie, podoba mi się ta zmiana. Wcześniej oglądałam ten serial dla Klausa i Piątki, a teraz doszli jeszcze oni i Lila (w pierwszym odcinku zastanawiałam się po co ta wariatka, ale to się szybko zmieniło). Nie mogę się doczekać trzeciego sezonu, mam nadzieję, że powstanie.

ocenił(a) serial na 10
DagnaMara

Faktycznie! Klaus jako Guru wymiata:)

stalkerowsky

to prawda Klausa kocham, z kolei Vanya znowu odpychająca! no i Pięć uwielbiam też! Mimo wszystko  wątki każdego z bohaterów  były ciekawe (Allison b. db )to znowu Vania najsłabiej wypada.....Plus tęskniłam za Cha Cha i Hazelem

ocenił(a) serial na 7
stalkerowsky

Jeżeli ktoś jest fanem Klausa to koniecznie polecam obejrzeć dwa pierwsze sezony Misfits :) to co tam robi Sheehan to czysta poezja

yafuri

Obejrzałam. Nadal leżę i wyję:D

ocenił(a) serial na 9
yafuri

Obejrzę.
Od siebie polecę FORTITUDE, napisze tylko że nie jest to komediowa rola i facet normalnych postaci chyba nie grywa.

ocenił(a) serial na 8
stalkerowsky

Klaus super wiadomo, ale jak dla mnie nr 5 jest genialnie zagrany i to w takim wieku!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Dulk9

Przecież wątek Vanyi ma jak najbardziej sens. Obrazuje problem, z którym pewnie do tej pory borykają się niektóre kobiety homoseksualne. Wyjście za mąż bo tak wypada, wbrew swoim upodobaniom czy orientacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
stalkerowsky

zgadzam się, zawsze warto go obejrzeć :) może serial to nie jest mój TOP10 ale ogolnie niezły :)

stalkerowsky

ubóstwiam Klausa ale akurat moim zdaniem ten sezon zdecydowanie należy przede wszystkim do Diega, ale także do Allison i Luthera.

stalkerowsky

U mnie na pierwszym miejscu ulubionych postaci jest nr 5. To co pokazał Aidan Gallagher i w tak młodym wieku to mistrzostwo. Dalej Klaus, który również jest perełką tego serialu - kocham każdą jego scenę. Potem Diego (głównie dzięki 2 sezonowi), Ben (mam nadzieje, że w 3 sezonie rozbudują jego wątek), Allison, Vanya (mam wrażenie, że potencjał tej postaci nie do końca został wykorzystany) i na końcu Luther (aktor gra dobrze, ale z całej siódemki jest to postać najbardziej mi obojętna).

stalkerowsky

A ja właśnie coś czułam, że jakoś do Klausa nikt się nie dopieprzy w dzisiejszych czasach anty homoseksualistów i lęku przed "tym całym gender" (gender - z ang. znaczy tyle, co płeć). Klaus to typowy "gender" homoseksualista. Nosi sukienki, dziwnie krótkie bluzki, damskie koszule, maluje oczy i paznokcie, ma kobiece gesty i nawet ręcznik owija jak kobieta... ale jest zabawny, charyzmatyczny i lubiany, więc żaden homofob nie pisnął słówka o "seksualizacji dzieci" i "ideologiach" LGBT... gdzie tu spójność?!

Ale może i dobrze, że chociaż jedna postać i jeden serial nie został nazwany wielką Netfixową propagandą, aby zmieniać orientację naszym heteroseksualnym dzieciom ;)

ocenił(a) serial na 9
stalkerowsky

Oj taaaak on i 5 rządzą :)

stalkerowsky

To prawda życiowa rola Michała Szpaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones