PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348754}

Ryś

4,3 32 064
oceny
4,3 10 1 32064
4,4 13
ocen krytyków
Ryś
powrót do forum filmu Ryś

Polska kinematografia osiągnęła dno, a nawet przebiła się jeszcze niżej. Tyma ceniłem za wcześniejsze dokonania, ale po tym czyś stwierdzam, że to był przypadek. Na temat tego czegoś co w tytule ma Ryś, nie będę się rozwodził, bo szkoda klawiatury.

Pseudoautochton

Szkoda tego filmu. Nie mogę tego przeboleć, bo tam była kopalnia dobrych pomysłów, które można było wykorzystać.. Gdyby tylko ktoś to sensownie wyreżyserował i zagrał.. Film był kręcony w pośpiechu, co widać, z potencjalnie dobrej komedii niestety wyszedł totalny badziew. A jak jeszcze czytam na Filmwebie opinie niektórych użytkowników porównujące tą nędze do "Misia".. Ktoś im płaci za ten bełkot..?
Cieszę się tylko, że nie poszedłem na ten kał do kina, bo bym albo wyszedł z siebie, albo wyszedł z seansu, albo zdemolował salę.

c3976667

Zgadzam się, zwłaszcza z ostatnim zdaniem :)

ocenił(a) film na 5
c3976667

Jest jeszcze jedna opcja: kał zaczął by wyłazić z Ciebie ;) co prawie przytrafiło się mi samemu kiedy pierwszy raz oglądałem tego gniota - obraza legendy Misia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones