PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348754}

Ryś

4,3 32 073
oceny
4,3 10 1 32073
4,4 13
ocen krytyków
Ryś
powrót do forum filmu Ryś
zibi9194

2/10 tylko!
Też się męczyłem na tym filmie!

ocenił(a) film na 1
aniolek1234

ja usnełam.

ocenił(a) film na 2
zibi9194

2/10 to maks co z tego może być.

ocenił(a) film na 2
zibi9194

Kolega mi opowiadał, że na Rysiu po raz pierwszy w życiu wyszedł z kina przed końcem seansu. Nie dowierzałem mu, że może to być tak zły film dopóki nie zdobyłem go na płycie. Wytrzymałem około trzynastu minut. Jak ktoś jest zdeterminowany do obejrzenia to polecam rozłożenie seansu na dziesięciominutowe odcinki. Ja inaczej nie mogłem.

ocenił(a) film na 2
zibi9194

NO fakt... szkoda słów... to jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem... 0/10 :-) to i tak pozytywna ocena... dałbym -1 za zmarnowanie mi czasu...
Jak ktoś liczył na kontynuacje Misia to się grubo przeliczył... Aż nawet nie chce mi się marnować czasu na pisanie argumentów na NIE :-)

ocenił(a) film na 6
zibi9194

Wyszedłem z kina po seansie, zataczając się ze śmiechu. Tak z dystansu: było śmiesznie, ale bardziej przypominało to luźną zbitkę zabawnych skeczy, posklejanych w film, niż jakąś spójną konstrukcją. Ale tak czy tak nieźle, zwłaszcza, jak się spojrzy na to, co dziś nazywamy "polskimi komediami".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones