PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348754}

Ryś

4,3 32 076
ocen
4,3 10 1 32076
4,4 13
ocen krytyków
Ryś
powrót do forum filmu Ryś

Mam nadzieje, ze sie ze mna zgodzicie, nie rozumiem glosow osob ktore uwazaja ze ten film to nic ciekawego. Polecam, poza tym uwazam ze z biegiem czasu bedzie to nastepny film kultowy (mam taka nadzieje).

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1

A inni nie rozumieją takich entuzjastycznych opinii jak twoje. Ja natomiast rozumiem, że komuś się może taki film podobać, niepełnosprawnych umysłowo jest pełno:)

ocenił(a) film na 4
mosix

KKOOMMPPRROOMMIITTAACCJJAA. Oprócz PARU tekstów dno!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
mosix

Nie obrażaj niepełnosprawnych. Mnie osobiście bardzo ten film sie podobał.

ocenił(a) film na 3

Sory ale film porazka !!!!!!
1- za dlugiiiii ciagnie sie jak flaki
2- malo ambitnych tekstow
3- zarty i gagi dla ciemnej masy
4- fabula moze dosc dobra pokazanie alkocholizmu korupcji itp ale ukazanej w malo przmyslany sposob
5- obsada genialna ale wykonanie bleeeee.....

ocenił(a) film na 4

Nie zastanowiło cię ani przez chwilę dlaczego większości widzów ten film się nie podobał? Chociaż rozumiem, że możesz nie rozumieć...

ocenił(a) film na 8
sendspam

Bo większości widzów obce są nasze realia. Żyjemy w świecie reklam,zafascynowania Ameryką, rządzeni przez pseudopolityków. Jesteśmy narodem o kiepskim światopoglądzie i robimy się coraz bardziej głupi. Więc powiedz mi jak tak ograniczony naród może wysoko ocenić film, który aby zrozumieć trzeba znać życie polityczno-społeczne naszego kraju? Uwsteczniamy się, podejrzewam, że jeszcze kilka lat i śmieszyć nas będą jedynie komedie slapstickowe :P
Mnie osobiście "Ryś" się spodobał.

użytkownik usunięty

Nie wiem kiedy ostatni raz sie tak usmiałam jak na tym własnie filmie. Fantastyczny film z wspaniała aktorską obsadą. I nie rozumiem tych co krytykują nie maja racji. Polecam

użytkownik usunięty

podobało ci się bo nie rozumiesz głosów osób którym się nie podobało ;p a miś w cale nie jest kultowy ... żaden polski film wg mnie nie jest godzien oglądania ... niestety

Widzę, że koleżanka vog zajęła się wyznaczaniem kultowości. Tak nisko sobie cenisz polską kinematografię? A przecież mimo wszystko, mamy całkiem sporą listę, dobrych czy nawet świetnych filmów. Trochę więcej pozytywów trzeba dostrzec, a z tego co widzę jest co raz lepiej.

Edward_Nozycoreki

sorry, kolega :D

to podpowiem Ci 'Matkę Joannę od Aniołów';
no ale to też może Ci nie odpowiadać, bo w końcu inna półka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones