PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348754}

Ryś

4,3 32 076
ocen
4,3 10 1 32076
4,4 13
ocen krytyków
Ryś
powrót do forum filmu Ryś

Typowy polski film...Czy w naszym kraju na prawdę jest tak dużo wszędzie chamstwa, sexu, rozpusty? Nie można zrobić na prawdę dobrego Polskiego filmu, tak żeby można go było polecać i oglądać zawsze z tą samą ciekawością? Najwidoczniej nie...Przykre to jest z jednej strony. Bo 'jak nas widzą, tak nas piszą'. Nie wiem jak to musi wyglądać z perspektywy jakiegoś obcokrajowca? Ogląda sobie polski film, który zawsze jest zrobiony identycznie. Co to oznacza? jakąś dziwną monotonnie, odnośnie danych zagadnień, w tym kraju... Nie można przedstawić Polski od tej dobrej strony? Mi osobiście taki film na pewno lepiej by się oglądało...
Może kiedyś to sie poprawi, i nasi kochani reżyserzy, zaczną tworzyć na prawdę dobre filmy.
Tak, a co nie ulega wątpliwości za pewne są w naszym kochanym kraju, ludzie, którym taki film jak najbardziej odpowiada, i przypada do gustu. Nie mam do nich pretensji ani zastrzeżeń. Cóż różne gusta. Ale bądźmy sprawiedliwi, i skoro dla nich tworzone są takie filmy, to niech choć raz na kilka takich produkcji, pojawi się ta 'perełka', z której ja będę zadowolona, i z czystym sumieniem będę mogła każdemu polecić.
Dzięki i pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones