PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719657}
5,0 382
oceny
5,0 10 1 382

Piotrek the 13th III. Dziecku Rozmaryn
powrót do forum filmu Piotrek the 13th III. Dziecku Rozmaryn

Taka sobie komedyjka parodiowa, zrealizowana za skromne pieniądze, kiczowata, ale ma to swój urok. Zresztą jak ktoś widział poprzednie części, to wie czego się spodziewać.
Realizacja u Matwiejczyka coraz lepsza, a ta część była chyba najzabawniejsza. Daję mocne 7/10, za progres.

ocenił(a) film na 6
marcinsz0812

Ciekawi mnie, gdzie dopatrzyłeś się "lepszej realizacji". Wedle mojej obserwacji gościu zupełnie się nie zmienia pod względem technicznym/rzemieślniczym. Zgodził bym się jakbyś napisał, że jego talent scenopisarski powoli się rozwija. Szkoda, że z równą chęcią pali pisane przez siebie dowcipy ich słabą realizacją i często niezrozumiałymi dialogami.

użytkownik usunięty
marcinsz0812

Przed chwilą skończyłem oglądać a nie miałem pojęcia , że jakiekolwiek Piotrki istnieją. Niby bardzo słabe ale anarchistyczna melodia Dziecku Rozmaryn , jej nieudawana amatorszczyzna, konsekwencja brnięcia w "cytaty" na swój urok na 7/10. Aż by się chciało wystąpić w czwórce. Albo od razu w piątce.

ocenił(a) film na 8
marcinsz0812

Zgadzam się że ta część była najzabawniejsza. Cała trylogia zrobiona niby na ten sam schemat ale ten film zdecydowanie najbardziej się udał.

marcinsz0812

Zachwalanie tego idiotyzmu, to wyższa szkoła absurdu.
A największą żenadą są te wasze wysokie oceny - 6, 7, a nawet 8 :) :) :)

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Największą żenadą tutaj jest Twoja wypowiedź. My sobie dyskutujemy na temat filmu, a Ty się zjawiasz ze swoją obraźliwą uwagą...
Jak się nie podoba, to po prostu zajmij się oglądaniem i ocenianiem czegoś innego, albo chociaż naucz się normalnie dyskutować. Nawet mając inną opinię, da się zachować wzajemny szacunek.

marcinsz0812

Tak, nie podoba mi się, że swoimi bohomazami wprowadzacie w błąd innych użytkowników, którzy tak, jak ja mogą zasugerować się waszymi odpowiedziami i stracą około 80 minut z życia.
Jak ty takiemu badziewiu dajesz 7, to nawet nie chce mi się myśleć jakie wystawiasz oceny dobrym produkcją.
Po tej ocenie widać, że jesteś bezguściem, a nie kinomanem.
A rady to wiesz chyba możesz dawać, bo na pewno nie mnie. Bez odbioru.
PS. ode mnie dla tego badziewia 2/10.

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Użytkownicy nie muszą się sugerować ani moją, ani Twoją opinią. Mogą obejrzeć lub nie. Może im się spodobać lub nie. Jak wspomniałem, każdy ma prawo do swojej opinii.
A Ty kolejny raz uderzasz w moją osobę, a jednocześnie pokazujesz swój poziom wyciągając wnioski na mój temat po jednej ocenie. Bo wyobraź sobie, że mimo tego, że jesteśmy na forum filmowym, to filmy nie są najważniejszą rzeczą na świecie i ocenianie ludzi, po tym jaką ocenę wystawiają dla konkretnego filmu, to zwyczajny brak kultury. Także możesz sobie być kinomanem, a ja bezguściem, ale i tak nie pokazujesz się z dobrej strony w tej dyskusji.
PS. w liczbie mnogiej pisze się "produkcjom"

marcinsz0812

Założyłeś temat, zachwalasz gniota, to po obejrzeniu napisałem komentarz w odpowiedzi na twojego - chyba proste?
I nie uderzam w twoją osobę, tylko wniosek na podstawie oceny SIEDEM(ha ha ha) danej takiemu badziewiu. Inni użytkownicy to robią, ale mnie to nie bawi, więc nawet nie zajrzałem na twój profil. Początek twojego pierwszego komentarza też wiele mówi - "Taka sobie komedyjka parodiowa". Ocena 7(jeszcze mocne!) to film dobry, a "taki sobie", czyli ujdzie to ocena 4 - spora różnica.
Co do uderzania w twoją osobę, to przecież napisałeś "Jak wspomniałem, każdy ma prawo do swojej opinii". Więc mój pierwszy komentarz to właśnie zawiera, a co zawiera twoja odpowiedź na niego?
Właśnie atak osobisty jeszcze z żenującą poradą :)
Ale brawo za wypomnienie mi błędu ortograficznego, choć sam też jesteś nie lepszy z "komedyjka parodiowa". Wiadomo, że parodia filmowa, to obraz przedstawiający "coś" w sposób humorystyczny/satyryczny, więc użycie dodatkowo słowa "komedyjka" jest błędem rzeczowym.
A te twoje mędrkowanie jest bez sensu - napisałeś "filmy nie są najważniejszą rzeczą na świecie i ocenianie ludzi, po tym jaką ocenę wystawiają dla konkretnego filmu, to zwyczajny brak kultury."
Założenie tematu zachwalającego gniota, który wprowadza innych użytkowników w błąd jak nazwałbyś?
Tak spojrzałem na średnią ocen tego gniota na innych serwisach filmowych i jakie są?
2.5 , 1.8 :) :) :)



ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Przez takich ludzi jak Ty, fora internetowe schodzą na psy. Ludzie boją się mieć własne zdanie, bo zawsze może pojawić się taki buc, który uważa się za lepszego, bo ocenił film inaczej. Tak w ogóle, skoro jesteś takim znawcą, to czemu ukrywasz swoje oceny? Pokaż ludziom jak się powinno oceniać. (tak, zajrzałem na Twój profil - bo mogę, chciałem sprawdzić jaki wykwintny z Ciebie kinoman)
To, że Ty, czy jakieś portale oceniają ten film nisko, to nie znaczy, że wszyscy tak muszą. Niech to dotrze wreszcie do Twojego przerośniętego ego. "Taka sobie" nie odnosiło się do mojej oceny filmu, i pewnie o tym wiesz, tylko próbujesz na siłę się mnie doczepić. To było nic innego jak język potoczny. A "komedyjka parodiowa" - jeśli nie zauważyłeś, to ten film jest sklasyfikowany po prostu jako "komedia", na tym portalu nie funkcjonuje taki gatunek jak "parodia", więc po prostu podkreśliłem, że jest to komedia parodiowa, bo nie każda komedia jest parodią. Przynajmniej w języku potocznym, to nie jest nic złego, błędy ortograficzne to zupełnie inna rzecz.
A odpowiadać na moje posty oczywiście możesz, od tego jest to forum, ale ludzka przyzwoitość nakazuje dyskutować taktownie, na jakimś poziomie, a nie poprzez wycieczki personalne wobec mnie i pozostałych wypowiadających się tutaj osób i degradowanie z miejsca do bezguścia.

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Też uważam Tę część za świetna (drugie miejsce po części pierwszej) i też dostaje ode mnie ocenę 7/10.
Każdy ma prawo do własnego zdania, które wyrażam ta opinia i ocena, oraz do własnego rozumu, aby wyselekcjonować filmy, które moga się nam podobać.

ocenił(a) film na 5
TakaSeJa

Mistrzu gdzie obejrzeć ten film ??

ocenił(a) film na 7
MaXXi

Ja ogladałam na cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones